صالحی در در حاشیه بازدید از پروژه در حال اجرای موزه دفاع مقدس قزوین:
شناسه خبر :۹۳۱۱

گرامیداشت شهدا، صیانت از یک حیات طیبه برای نسل‌های آینده است

علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی در حاشیه بازدید از پروژه در حال اجرای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس قزوین اظهار داشت: شاید در خصوص شهدا حرفها زیاد گفته می شود اما واقعیت این است که هر چقدر هم که تکرار بشود شعارگونه نیست چرا که شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و این یادگاران انقلاب با جانثاری خود راه زندگی و فلسفه زندگی را برای ما تبیین کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی "سازمان بسیج سازندگی قزوین" علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی در حاشیه بازدید از پروژه در حال اجرای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس قزوین اظهار داشت: شاید در خصوص شهدا حرفها زیاد گفته می شود اما واقعیت این است که هر چقدر هم که تکرار بشود شعارگونه نیست چرا که شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و این یادگاران انقلاب با جانثاری خود راه زندگی و فلسفه زندگی را برای ما تبیین کردند.

صالحی با اشاره به زنده نگه داشتن واقعه کربلا ادامه داد: اگر نام و یاد حضرت عبدالله حسین (ع) نبود آیا الان انقلاب اسلامی وجود داشت؟ قطعا اینطور نمی شد و این عظمت عاشورا بود که منجر به انقلاب شد که یک ملت را نجات داد و یک امت را بیدار کرد.

این مقام مسئول افزود: خیلی ها شاید خرده بگیرند که کمبودها، نواقص و مشکلات امروز مردم را ناامید کرده که قطعا اینطور نیست و مردم آگاه ما می دانند که این انقلاب چه آینده روشن و درخشانی در آینده و برای نسل های بعدی دارد.

رییس سازمان انرژی اتمی ابراز کرد: تاریخ گواه این است که ایران تا ۵۰ سال گذشته چطور خار و ذلیل بود.  قشون انگلیس، آمریکا، شوروی و ... براحتی به ایران تجاوز می کردند و ایران جرأت حرف زدن نداشت اما امروز جمهوری اسلامی ایران پنجه در پنجه قدرت های بزرگ جهان انداخته و در یک چالش بین المللی مقاوم و سربلند ایستاده است.

صالحی با قول مساعدت بیشتر در تکمیل پروژه فرهنگی دفاع مقدس قزوین خاطرنشان کرد: هر فعالیتی که برای پاسداشت و گرامیداشت شهدا انجام بدهیم بجاست زیرا این کارها در حقیقت صیانت از یک حیات طیبه برای نسل های آینده است.

گفتنی است که عملیات احداث  پروژه  مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس قزوین توسط سازمان بسیج سازندگی استان قزوین به عنوان دستگاه اجرایی در حال انجام است. 

منبع: دفاع پرس

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها