رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور اعلام کرد
شناسه خبر :۹۱۱۸

ساخت و بازسازی ۱۱هزار واحد مسکونی در لرستان/ جهادگران قزوین پیش از آغاز سرما منازل سیل‌زده دلفان را تحویل می‌دهد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: سپاه و بسیج ساخت و تعمیر ۱۱هزار واحد مسکونی را در استان لرستان متقبل شدند که ۲هزار و ۳۰۰مورد از آن‌ها در شهرستان دلفان به عهده استان قزوین است.
نسخه مناسب چاپ

 سردار غلامرضا سلیمانی در حاشیه بازدید از مراحل ساخت منازل سیل زده لرستان توسط گروه‌های جهادی بسیج سازندگی قزوین اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج در ساعات اولیه در جاده سازی و کمک به مناطق سیل زده از جمله استان‌های لرستان، خوزستان و گلستان تلاش کردند.

وی ادامه داد: در مرحله نخست امداد رسانی و شرایط اولیه برای زندگی خانواده‌ها در مناطق سیل زده در دستور کار قرار داشت که با موفقیت انجام شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ابراز کرد: در مرحله دوم احداث خانه‌های ویران شده و تعمیر واحدهای مسکونی آسیب دیده در دستور کار قرار گرفت و سپاه و بسیج ۱۱هزار واحد مسکونی را برای احداث و تعمیر اساسی را با همکاری دستگاه‌های دولتی و موافقت مالکین واحدها متقبل شدند.

وی افزود: ۲هزار و ۳۰۰مورد از واحدهای مسکونی در استان لرستان قرار دارد که نیازمند بازسازی است و ساخت و بازسازی منازل تخریب شده شهرستان دلفان برعهده سپاه استان قزوین است که احداث واحدها را بخوبی آغاز کرده‌اند و بنا دارند در یک زمان بندی کوتاه مدت تا پایان مهرماه ماموریت خود را انجام دهند.

این مقام مسئول عنوان کرد: تاکنون برای ۳۱۲مورد از واحدها تعمیر اساسی صورت گرفته، ۶۰۰واخد درحال احداث و تعمیر است و کار باقی مانده واحدها نیز بزودی آغاز خواهد شد و برای آنها تمهیدات لازم فراهم شده است.

وی در پایان عنوان کرد: انتظار داریم با همت استان‌های معین در لرستان و گروه‌های جهادی و تلاش فرماندهان سپاه استان‌های لرستان، قزوین، اصفهان، قم و سمنان برنانه احداث تسریع شود و واحدهای تعمیری نیز در زمان مشخص تعمیر شوند تا پیش از آغاز فصل سرما مالکین در منازل خود مستقر شوند./صبح قزوین

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها