یک خیر قزوینی:
شناسه خبر :۸۹۴۴

شیرینی هندوانه تقدیم به هموطنان آسیب دیده در مناطق سیل زده/ سپاه و بسیج از خود مردم هستند

درزی گفت: محصول هر ساله من هندوانه و گوجه فرنگی می باشد، خوشحال می شوم که بتوانم با آنچه در توان و در اختیار دارم دل هموطنانم را شاد کنم
نسخه مناسب چاپ

روزهای آغازین سال ۱۳۹۸ با اخبار شوکه کننده سیل کام همه مردم ایران زمین را تلخ کرد، با این حال ملت غیور ایران پشت به پشت هم برای کمک رسانی ایستاده اند و تا رفع کامل مشکلات، امداد رسانی و کمک به بازسازی بنا های تخریب شده را ادامه می دهند.

بدیهی است هرکسی در حد توان خود و با آنچه در اختیار دارد تلاش می کند تا گره ای را بگشاید، در این میان کشاورز قزوینی با ارسال یک تن هندوانه از محصولات خود به شهرستان نورآباد استان لرستان کمکی خلاقانه، مهربانانه و در جهت شاد کردن دل هموطنانش انجام داده است.

آقای مصطفی درزی، خیری از شهرستان بوئین زهرای استان قزوین در گفت و گویی  در خصوص این اقدام اذعان کرد: همه مردم ایران اهالی یک خانواده اند و باید در کنار هم باشند، چه در زمان شادی و چه زمانی که مشقتی برای بخشی از این خانواده ایجاد شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا هندوانه را برای اسال به مناطق سیل زده لرستان انتخاب کرده است، گفت: محصول هر ساله من هنوانه و گوجه فرنگی می باشد، خوشحال می شوم که بتوانم با آنچه در توان و در اختیار دارم دل هموطنانم را شاد کنم، هر سال تلاش می کردم بخشی از کشت خود را به سربازانی که در این منطقه خدمت می کنند برسانم و امسال یکی از دوستان بسیجی ام پیشنهاد داد که بخشی از محصول هندوانه را به مناطق سیل زده بفرستیم.

درزی با اشاره به این موضوع که هندوانه ها با کمک بسیج سازندگی به دست مردم لرستان رسیده است گفت: بسیج و سپاه از مردم هستند و با همه مردم عادی هیچ تفاوتی ندارند، ما به قول و حرف آنها بیش از هر کس دیگری اعتماد داریم و خوشحالیم که این عزیزان برای رفع مشکلات در کنار مردم هستند.

این کشاورز خیر در خاتمه گفت: با یک مدیریت مناسب و با استفاده از اعتمادی که به سپاه و بسیج وجود دارد، کشاورزان این خطه آمادگی دارند که کمک های خود را به مناطق سیل زده برسانند، امسال با یاری خداوند ان شا الله دو یا سه بار دیگر هم محصول هندوانه خود را به دست عزیزان و هموطنانمان در مناطق سیل زده خواهیم رساند.

 

منبع:  خبرگزاری بسیج

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها