جانشین بسیج سازندگی کشور:
شناسه خبر :۸۸۲۳

با حمایت دستگاه‌ها هموطنان سیل زده در لرستان زودتر لذت خانه دار شدن را خواهند چشید

سرهنگ پاسداراله بداشتی، جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن ابراز رضایت از روند اجرای ساخت و بازسازی واحدهای در دست اقدام توسط سازمان بسیج سازندگی قزوین از دستگاه‌های متولی و همکار در طرح خواست تا موانع موجود را مرتفع کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی "سازمان بسیج سازندگی قزوین" عصر سه شنبه جلسه هماهنگی با حضور جانشین بسیج سازندگی کشور، معاون اجرایی سپاه صاحب الامر (عج) قزوین، مسئول سازمان بسیج سازندگی قزوین، مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی کشور، مدیران کمیته امداد و بهزیستی شهر نورآباد با هدف بررسی مشکلات و رفع موانع ساخت و مرمت ۴۵۰ واحد مسکونی بسیج سازندگی استان قزوین که در حال اجرا می‌باشد برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه سرهنگ پاسدار مهدی صادق پور، گزارشی از روند اجرای مأموریت ساخت واحدهای مسکونی در سطح شهرستان دلفان ارائه داد و موانع پیشرفت فیزیکی طرح را مطرح نمود.همچنین در این جلسه مقرر گردید سازمان بسیج سازندگی کشور و دستگاه‌های حمایتی مشکلات را پیگیری و اقداماتی را در جهت تسهیل امورات انجام دهند.

در حاشیه این جلسه سرهنگ پاسداراله بداشتی، جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن ابراز رضایت از روند اجرای ساخت و بازسازی واحدهای در دست اقدام توسط سازمان بسیج سازندگی قزوین از دستگاه‌های متولی و همکار در طرح خواست تا موانع موجود را مرتفع کنند.

 وی در ادامه ابراز امیدواری نمود که با همدلی بین همه دستگاه‌های متولی طرح، هموطنان سیل زده در استان لرستان هرچه زودتر لذت خانه دار شدن را بچشند.پس از پایان جلسه سرهنگ اله بداشت به همراه سایر مسئولین از روند فعالیت گروه‌های جهادی استان قزوین در روستاهای منطقه دلفان استان لرستان بازید کرد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها