مسئول سازمان بسیج سازندگی قزوین:
شناسه خبر :۸۶۸۱

در دو سال گذشته بیش از ۱۵۰۰ کلنی پرورش زنبور عسل در استان ایجاد شده است

مسئول سازمان بسيج سازندگي استان قزوين گفت: طی دو سال گذشته بیش از ۱۵۰۰ كلني پرورش زنبور عسل در استان قزوين توسط بسیج سازندگی ايجاد شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین، سرهنگ دوم پاسدار مهدی صادق پور گفت: طی دو سال گذشته  بیش از ۱۵۰۰ کلنی پرورش زنبور عسل به همت سازمان بسیج سازندگی در استان قزوین ایجاد شده است.

وی ادامه داد: تسهیلات اقتصاد مقاومتی در این عرصه به مبلغ ۹۰۸ میلیون تومان بوده، که موجب اشتغال مستقیم و غیرمستقیم بیش از ۹۰ نفر نیز شده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان ابراز کرد: توجه به ترویج و توسعه طرح های اقتصاد مقاومتی علاوه بر اینکه به تقویت رویه خودکفایی در شهر و روستاها کمک می کند از سویی حلال مشکلات اقتصادی کشور و راهکار برون رفت از رکود تورمی است.

وی ادامه داد: پرورش زنبورعسل با توجه به هزینه کم برای آغاز کار و سود خوب برای تولید کننده می‌تواند در استان و بویژه مناطق کوهستانی مثل طارم و الموت  به عنوان شغلی مناسب محسوب شود.

صادق پور در پایان گفت: با اهمیت دادن به اینگونه مشاغل می توان به اقتصاد کشور و همچنین رفع بیکاری جوانان کمک کرد و اقتصاد را رونق داد.

 

 

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  در دو سال گذشته بیش از 1500 کلنی پرورش زنبور عسل در استان ایجاد شده است | قزوین

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 1769259105daaa6bc4d2631.21178578 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).