مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خبر داد:
شناسه خبر :۷۲۵۳

ارسال دو محموله دیگر از کمک های مردم استان قزوین به سیل زدگان

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در ادامه ارسال کمک های مردم نیکوکار استان قزوین به مناطق سیل زده، دو محموله دیگر از کمک های جمع آوری شده برای هم وطنان سیل زده در استانهای خوزستان و لرستان ارسال شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارشرروابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین مجید مومنی در حاشیه مراسم ارسال کمک های مردمی به مناطق سیل زده بیان کرد: امروز شاهد ارسال یک دستگاه خاور کمک های مردمی به ارزش ۱۶۰ میلیون تومان برای سیل زدگان لرستان و یک دستگاه نیسان کمک های مردمی به ارزش ۵۲ میلیون تومان برای سیل زدگان خوزستان هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: دسترسی هموطنان سیل زده به لوازم ضروری زندگی تا بهبودی اوضاع و بازگشت به شرایط عادی می‌تواند کمک شایانی به آنان نماید.

وی عنوان کرد: با مشارکت مردم استان قزوین تاکنون یک دستگاه تریلی، یک دستگاه خاور و ۱۲ دستگاه خودرو نیسان کالاهای اهدایی مردم نیکوکار استان قزوین از طریق کمیته امداد استان به مناطق سیل‌زده ارسال‌شده است .

مومنی با اشاره به اینکه مجموع کمک های مردم نوعدوست استان قزوین با احتساب این دو محموله ارسالی، به بیش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است ، گفت : از این رقم نزدیک به ۶۰۰ میلیون تومان، کمک های نقدی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان ادامه دارد و اولویت کمک های جمع آوری شده بعد از مواد غذایی، اقلام بهداشتی نوزدان و بزرگسالان، لوازم خانگی و همچنین مصالح ساختمانی و کمک های نقدی برای ساخت و نوسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده است.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری،با شماره گیری #۹۹*۸۸۷۷* و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۰۸۲۶۶۳ در این امر خیر مشارکت کنند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها