فرمانده سپاه امام علی (ع) شهرستان تاکستان:
شناسه خبر :۷۲۵۲

طبخ روزانه ۴هزاروعده غذای گرم/حضور۶گروه جهادی از تاکستان در شهر معمولان

سرهنگ حیدری گفت: با تلاش های گروه های جهادی تا امروز توانسته ایم دو خانه را به صورت کامل لایروبی کنیم و می بینیم که در این محل نیرهای مردمی دست به دست هم داده اند تا مشکلات سیل زدگی هر چه سریع تر فروکش نماید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی سرهنگ علیرضا حیدری فرمانده سپاه امام علی (ع) شهرستان تاکستان در گفت و گوی ا اظهار کرد : جهادگران سپاه امام علی (ع) تاکستان در قالب ۶ گروه از روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه در شهر معمولان ار توابع شهرستان پل دختر در استان لرستان حضور یافته اند.

وی ادامه داد: با فروکش کردنسیل آب ها متاسفانه بخشی از خانه ها تخریب شده اند و ببیشتر خانه ها هم درگیر حجم زیاد گل و لای هستند.

فرمانده سپاه تاکستان ابراز کرد: در این شهر ۴۰۰ خانه به صورت کامل زیر آب رفته و مهمترین اقدام ما در حال حاضر رفع آب گرفتگی ها، حذف گل و لای و رفع مشکلات پیش آمده به واسطه آبگرفتگی هایی که بعضا تا سقف خانه ها آمده بود می باشد.

حیدری یادآور شد: علاوه بر این کمک ها موکب احباب امام رضا شهرستان تاکستان در این منطقه استقرار یافته است و در وعده نهار و شام به صورت روزانه ۴ هزار غذا طبخ می نماید.

وی اذعان کرد: با تلاش های گروه های جهادی تا امروز توانسته ایم دو خانه را به صورت کامل لایروبی کنیم و می بینیم که در این محل نیرهای مردمی دست به دست هم داده اند تا مشکلات سیل زدگی هر چه سریع تر فروکش نماید.

این مسوول یادآور شد: نیروهای سپاه استان البرز، اصفهان و قزوین در این روستا کمک رسانی شایانی می نمایند ولی با رفع مشکلات اولیه نیروهای دولت باید به فکر بازسانی زیر ساخت ها باشند که اکثر آنها از بین رفته است.

فرمانده سپاه تاکستان یادآور شد: برخی از خانه ها نیاز به بازسازی دارند برخی دیگر نیز به صورت کامل تخریب شده اند که از دولت محترم درخواست می نماییم تسهیلات لازم برای بازسازی مسکن مردم شریف را تهیه نمایند.

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  طبخ روزانه 4هزاروعده غذای گرم/حضور6گروه جهادی از تاکستان در شهر معمولان | قزوین

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 801727035df11c0490dd44.77049007 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).