معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین:
شناسه خبر :۷۲۲۹

سپاه در هنگام بروز بلایای طبیعی با اقتدار در کنار مردم است

معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین با تأکید براینکه هرجا که دستاوردهای نظام با مانع روبرو شود سپاه ورود پیدا می‌کند، گفت: سپاه در هنگام بروز بلایای طبیعی با اقتدار در کنار مردم است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارشروابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین ابوالفضل طاهرخانی در نشست خبری که ظهر امروز با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات سپاه امام حسن(ع) برگزار شد، اظهار کرد: سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب سال «رونق تولید» نامگذاری شده که امید است همه مسؤولان بتوانند برای تحقق این شعار اهتمام لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به فرارسیدن روز پاسدار افزود: شروع امسال با نزول برکات از سوی خداوند بود اما برخی از استان‌ها با مشکلاتی روبرو شد که یکی از این استان‌ها، استان گلستان بود‌.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین اضافه کرد: پس از ابلاغ رهبری سپاه استان قزوین نیز اقدامات لازم برای کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده را آغاز کرد.

طاهرخانی ادامه داد: با توجه به اینکه استان قزوین نیز در خطر وقوع سیل قرار گرفت، تمام مرخصی‌های مجموعه سپاه لغو شد و با حضور فعال در ستاد مدیریت بحران استان به گونه‌ای مدیریت شد که فرماندهان نواحی در کنار فرمانداران کمک حال دستگاه‌های اجرایی باشند.

وی عنوان کرد: در سطح استان نیز سپاه در کنار استانداری اقدامات لازم را برای مدیریت بحران سیلاب انجام داد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین تصریح کرد: با وحدت و همدلی که بین دستگاه‌های اجرایی استان وجود داشت، توانستیم این موضوع را مدیریت کنیم.

طاهرخانی گفت: برخی بیان می‌کنند که چرا سپاه در این بحث ورود پیدا کرده است در حالی که پس از دستور تشکیل نهاد سپاه پاسداران، امام راحل می‌فرمایند که سپاه فقط مختص ایران نیست.

وی افزود: پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای این نظام از وظایف سپاه است و هرجا که این دستاوردها با مانع روبرو شود سپاهمی‌دهد. دارد، ورود پیدا کند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین اضافه کرد: این مانع فقط جنگ نیست بلکه در موقع بروز بلایای طبیعی نیز این نهاد کار خود را با قدرت و اقتدار انجام می‌دهد.

طاهرخانی خاطرنشان کرد: الان مأموریت استان قزوین، گلستان است ضمن اینکه اگر در استان‌های لرستان و‌خوزستان نیز مأموریتی به ما محول شود، اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

وی یادآور شد: نگاه ما در مرحله اول نگاه انسانی است و باید در این زمینه ورود پیدا کنیم

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها