با تشکیل ستاد دانشجویی
شناسه خبر :۷۲۲۶

دانشجویان قزوینی به سیل‌زدگان شمال کشور امدادرسانی می‌کنند

مسؤول بسیج دانشجویی استان قزوین از تشکیل ستاد دانشجویی کمک به سیل‌زدگان شمال کشور و امدادرسانی دانشجویان و گروه‌های جهادی به مردم خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین عباس کاظمی مسؤول بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگویی از تشکیل ستاد کمک به سیل زدگان شمال کشور خبر داد و گفت: این ستاد در زمان زلزلۀ کرمانشاه شروع به فعالیت کرد که در حال حاضر جهت کمک به مردم شمال کشور برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام می‌دهد.

کاظمی تصریح کرد: در مرحلۀ اول وظیفۀ این ستادِ مردمی دانشجویی، جمع‌آوری کمک‌های مردمی و اقلام مورد نیاز منطقه است که تاکنون اقلامی از قبیل مواد غذایی، پوشاک، اقلام بهداشتی و لوازم لجستیکی مانند کف کش، قایق و لجن‌کش تهیه شده است.

مسؤول بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به نوع خدمات‌دهی در منطقه گفت: در عرصهٔ بهداشت و درمان اقداماتی مانند ویزیت رایگان، تهیهٔ دارو، خدمات پرستاری و تزریقات صورت خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: در عرصه‌های فرهنگی و عمرانی اقداماتی همچون تئاتر کودک، پارک بازی کودکان، مرمت و بازسازی و تخلیه آب منازل انجام خواهد شد.

کاظمی در پایان با تأکید بر اعزام گروه‌های جهادی دانشجویی گفت: در حال حاضر ده گروه جهادی دانشجویی آمادهٔ اعزام به مناطق سیل زده هستند که در صورت صدور مجوزهای لازم، به منطقهٔ سیل زده اعزام خواهند شد.

در حال حاضر شش گروه جهادی دانشجویی در سه منطقهٔ استان قزوین خدمت‌رسانی می‌کنند

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها