شناسه خبر :۵۷۱۹

برگزاری رزمایش خدمت‌رسانی محمد رسول‌الله با محوریت مساجد

مسئول بسیج جهاد سازندگی استان قزوین گفت: تمامی برنامه‌های در نظر گرفته‌شده در طول برگزاری رزمایش بزرگ خدمت‌رسانی محمد رسول‌الله (ص) با محوریت مساجد خواهد بود تا بار دیگر به‌مانند اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس بتوانیم از بستر مسجد خدمات مختلف را به مردم ارائه دهیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین حمیدرضا اله‌بداشتی مسئول بسیج جهاد سازندگی استان قزوین در نشست خبری با اصحاب رسانه به‌منظور تشریح برنامه‌های رزمایش خدمت‌رسانی محمد رسول‌الله (ص) که پیش از ظهر امروز دهم شهریورماه برگزار شد، اظهار کرد: امروز دشمنان با تغییر رویکرد خود از جنگ سخت به جنگ نیمه سخت و نرم به‌ویژه جنگ اقتصادی تلاش دارند با استفاده از ابزار رسانه برای فروپاشی نظام جمهوری اسلامی و ناامید کردن مردم از ادامه مسیر انقلاب در تلاش هستند اما ما با تمام توان برای حفظ دست آوردهای انقلاب کمر همت بسته‌ایم.

وی افزود: سازمان بسیج سازندگی به دنبال فرمان مقام معظم رهبری از سال ۱۳۷۹ در تلاش است تا روح انقلابی را در جامعه گسترش دهد و خدمات مختلفی را در مناطق محروم برای کمک به اقشار مختلف مردم بدمد.

مسئول بسیج جهاد سازندگی استان قزوین با اشاره به رزمایش خدمت‌رسانی محمد رسول‌الله (ص) در استان قزوین تصریح کرد: این رزمایش در راستای اهداف عالیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مشارکت ۱۵۰ گروه جهادی در قالب گروه‌های ۱۵ الی ۲۰ نفره در سطح استان و با همکاری ۲۰ قشر بسیج و نیروهای سپاه در سطح استان برگزار خواهد شد.

اله‌بداشتی تأکید کرد: در این رزمایش که از ۶ شهریور لغایت ۲۹ شهریورماه با همکاری دستگاه‌های مختلف اجرایی و با محوریت سپاه و بسیج برگزار خواهد شد خدمات مختلف معیشتی، سلامت، آموزشی، کارآفرینی و اشتغال، ارائه وام‌های کم‌بهره، توانمندسازی، برگزاری اردوها و خیمه‌های فرهنگی به مناطق کمتر توسعه‌یافته و منفصل شهری استان ارائه می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: تمامی برنامه‌های در نظر گرفته‌شده در طول برگزاری رزمایش بزرگ خدمت‌رسانی محمد رسول‌الله (ص) با محوریت مساجد خواهد بود تا بار دیگر به‌مانند اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس بتوانیم از بستر مسجد خدمات مختلف را به مردم ارائه دهیم.

وی با تأکید بر اینکه در این رزمایش اردوهای یک، سه، هفت و ۱۰ روزه با اهداف کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت برگزار خواهد شد، تشریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این رزمایش برپایی میز خدمت در این مناطق خواهد بود که در آن از مدیران استان دعوت‌شده تا در جمع مردم حاضر و از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرارگرفته و برای حل‌وفصل آن‌ها اقدام کنند.

مسئول بسیج جهاد سازندگی استان قزوین تأکید کرد: ارائه بسته خدمتی بسیار عالی ر بخش‌های مختلف در حاشیه شهرها می‌تواند بستری برای کاهش دغدغه‌های عمومی در این مناطق باشد.

وی ادامه داد: ارائه خدمات اجتماعی و مردم یاری برای ایجاد روحیه امید و تقویت باور مردم نسبت به‌نظام خود است لذا در طول این رزمایش که ادامه‌دار نیز خواهد بود تلاش می‌کنیم روحیه امید و نشاط را در مردم دمیده و برای رفع برخی از چالش‌های موجود در جامعه اقدام جهادی و انقلابی انجام دهیم.

اله‌بداشتی در پایان خاطرنشان کرد: امروز دشمن تمام‌قد برای مقابله با انقلاب اسلامی در تلاش است و می‌خواهد با دمیدن بر برخی مشکلات موجود در کشور آتش ناامیدی و یاس را در جامعه ایجاد کند لذا باید برای مقابله با این توطئه‌ها همه ما در هر لباس و شغلی همت کنیم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها