رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین:
شناسه خبر :۵۶۵۳

۱۵۰ گروه جهادی در مناطق کم برخوردار قزوین خدمت رسانی می کنند

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: با اعزام ۱۵۰ گروه جهادی به مناطق محروم وکم برخوردار استان خدمت رسانی به مردم در شرایط اقتصادی کنونی تسریع می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان قزین سرهنگ حمیدرضا الله بداشتی معاون سازمان بسیج سازندگی استان قزوین در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به تغییر رویکرد دشمن از جنگ سرد به جنگ اقتصادی و جنگ نرم سپاه و بسیج هم احساس تکلیف کرده و برای مشارکت در خدمت رسانی وارد عرصه شده تا خدمت رسانی در مناطق محروم بیشتر شود.

وی افزود: ۱۵۰ گروه ساماندهی شده جهادی و ۳۰ قشر به حاشیه شهرها اعزام خواهند شد تا در این شرایط به کمک مردم نیازمند بشتابند.

الله بداشتی تصریح کرد: در کنار برگزاری رزمایش محمد رسول الله دنبال رفع مشکلات درمناطق محروم هستیم که همزمان با این مانور با اعزام ۱۵۰ گروه جهادی در ماموریت های یک تا ۱۰ روزه به مردم خدمت رسانی خواهیم کرد.

وی بیان کرد:ارائه خدمات عمرانی، بهداشتی، درمانی، تحصیلی، خدماتی، اقتصاد مقاومتی، مشاوره ای، محرومیت زدایی و برپایی میزخدمت از ۹ تا ۲۹ شهریور ماه ادامه خواهد یافت.

الله بداشتی گفت: با شناسایی چالشها و مشکلات در عرصه بیابانزدایی، آبرسانی، امور فرهنگی برای رفع محرومیت اقدام خواهد شد.

وی اضافه کرد: گروههای دانشجویی، دانش آموزی، اصناف، هنرمندان، کارگران، پزشکان، کارمندان از همه اقشار اعزام خواهند شد تا خدمت رسانی تسریع شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین یادآورشد: با حضور رسانه ها زیبایی خدمت را نشان خواهیم داد و از آنجا که دشمن دنبال ایجاد تفرقه و ناامیدی است همه باید هوشیار باشیم و با کمک رسانه های متعهد بتوانیم با ایجاد امید و نشاط در کاهش مشکلات گام برداریم.

وی اظهارداشت: سپاه و بسیج در جنگ و انقلاب رسالت خود را نشان داده و امروز هم احساس وظیفه کرده ودر خدمتگذاری آماده است.

الله بداشتی اضافه کرد: در حال حاضر ۱۵۰ گروه جهادی در رزمایش شرکت خواهند کرد که تا ۱۷۵ گروه افزایش خواهد یافت.

وی بیان کرد: هر گروه ۱۵ تا ۱۸ نفره است و جغرافیای هدف ما شهرهای اطراف حاشبه شهرها و مناطق کم برخوردار است و محور فعالیتها در مساجد خواهد بود

وی گفت: مناطقی مانند چوبیندر، اکبرآباد، ناصرآباد، هادی آباد، خرمن سوخته در اجرای این طرح تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها