شناسه خبر :۵۰۵۹

بیش از ۶۵ گروه جهادی قزوین به مناطق محروم اعزام شدند

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین از اعزام بیش از ۶۵ گروه جهادی در تابستان امسال به مناطق محروم خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیچ سازندگی استان قزوین حمیدرضا اله بداشتی در گفتگویی اظهار داشت: در تابستان امسال بیش از ۶۶ گروه جهادی اعم از بسیجیان محلات، کارمندان، دانشجویی، طلاب، رسانه و مهندسین به مناطق محروم اعزام شده و یا می‌شوند.

وی عنوان کرد: در تابستان امسال ۲ هزار ۶۳۵ نفر در قالب ۱۳۱ حلقه صالحین برای فعالیت‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و سلامت در اردوهای جهادی شرکت کردند.

اله بداشتی تأکید کرد: همچنین ۷۰۴ نفر از بسیجیان مساجد و محلات در قالب ۵۰ گروه جهادی در اردوهای ۷ روزه بسیج سازندگی شرکت کرده و برای ارائه خدمات عمرانی، بهداشتی، آموزشی و فرهنگی در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته استان حضور پیدا کردند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین با بیان اینکه اردوهای ۳ روزه بسیج سازندگی ویژه بسیجیان مهندس کشاورزی، مهندسین عمران، صنعت و همچنین هنرمندان در استان برگزار می‌شود، اضافه کرد: ۸۱ نفر از بسیجیان این اقشار در اردوهای جهادی تابستان مشارکت داشته‌اند.

وی همچنین از برگزاری اردوهای ۱۰ روزه بسیجیان دانشجو و طلاب نیز در استان خبر داد و عنوان کرد: بیش از ۳۶۹ نفر از بسیجیان طلاب و دانشجو در قالب ۶ گروه جهادی در تابستان امسال به مناطق محروم اعزام شده‌اند.

این مسئول با بیان اینکه گروه‌های جهادی در استان آماده خدمات‌رسانی به مناطق محروم هستند، بیان کرد: حمایت مسئولین استان از این گروه‌ها می‌تواند توسعه استان را تسریع ببخشد.

این اردوها از ابتدای تیرماه آغاز شده و تا ۱۵ شهریور ادامه دارد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها