معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج):
شناسه خبر :۴۶۴۵

ساخت واحدهای مسکونی در کرمانشاه نتیجه کار مشترک مردم، اصناف و اعتماد به سپاه است

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به اینکه سپاه و بسیج سازندگی از تمام ظرفیت‌های خود برای رفع محرومیت زدایی و همچنین کمک به مردم استفاده خواهد کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین، محرمعلی والدی، معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، با اشاره به افتتاح ۱۱ واحد مسکونی قزوین برای مددجویان بهزیستی آسیب دیده در زلزله سرپل ذهاب، اظهار کرد: افتتاح این پروژه ها حاصل کار مشترک همه دستگاه ها و نهادها از جمله بسیج سازندگی و سازمان بهزیستی است.

وی افزود: این تجربه نشان داد که با تسری همکاری ها در سایر حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد.

والدی با اشاره به افزایش فشارهای دشمن گفت: در شرایط حاضر ما بیش از هر زمان به این همدلی و همراهی و همکاری برای رفع مشکلات کشور نیاز داریم.

وی با قدردانی از همه دستگاه ها در اجرای این پروژه ها، از پیگیری و اعتماد سازمان بهزیستی قدردانی کرد.

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین افزود: در حال حاضر بسیچ سازندگی کشور ساخت ۸۲۹ واحد مسکونی در مناطق زلزله زده کرمانشاه را به شیوه های مختلف برعهده دارد که از این تعداد ۳۱۴ واحد آن برای مجموعه بهزیستی در حال ساخت است.

وی عنوان کرد: روز گذشته ۲۰۰ واحد از این تعداد از جمله ۱۱ واحد استان قزوین در این منطقه با حضور سردار غیب پرور افتتاح شد و امیدواریم با مساعدت های صورت گرفته شاهد ساخت و افتتاح دور جدید منازل باشیم.

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  ر