رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:
شناسه خبر :۴۵۲۵

جهاد سازندگی استان قزوین ۱۹ شهید تقدیم این کشور کرده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: گام برداشتن در مسیر شهدا و زنده نگهداشتن یاد آنها ضامن موفقیت در تمام عرصه ها و عبور از بحرانها است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی، فاطمه خمسه در مراسم یادواره شهدای جهاد کشاورزی با عنوان سنگر سازان بی سنگر که روز چهارشنبه با حضور سردار سید ضیاء الدین حزنی مشاور سپاه و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی قرب کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در سالن شهدای جهاد کشاورزی قزوین برگزار شد اظهارداشت: استان قزوین با تقدیم ۱۹ شهید، ۵۵ جانباز جهادی، ۱۲ آزاده، ۲۰ فرزند شهید، ۴۵۳ رزمنده در گروهانهای پشتیبانی در دورن هشت سال دفاع مقدس در دفاع از کشور مشارکت کرد.

وی افزود: جهادسازندگی همچنین با نیروی مهندسی با تشکیل گردان های مهندسی و پشتیبانی در زمان جنگ در خدمت رزمندگان قرار گرفتو توانست پشتیبانی ارزشمندی از رزمندگان داشته باشد تا عملیات با قدرت صورت گیرد.

خمسه تصریح کرد: پشتیبانی از رزمندگان خط مقدم نبرد بر عهده نیروهای مخلص جهاد سازندگی آن دوران قرار گرفت و براستی این مردان شجاع به عنوان سنگرسازان بی سنگر توانستند در پیروزی های رزمندگان نقش موثری ایفا کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اظهارداشت: همه وظیفه داریم قدردان شهدا باشیم زیرا عزت، عظمت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون شهدای والا مقامی است که با گذشتن از جان خود برای ما افتخار آفریدند.

خمسه گفت: اگر امروز هم در مسیر شهدا گام برداریم و همان روحیه دوران دفاع مقدس را داشته باشیم می توانیم از مشکلات عبور کرده و در همه عرصه ها پیروز میدان شویم.

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها