مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین:
شناسه خبر :۱۱۴۲۷

اولین محموله کمک‌رسانی قزوین به سیستان و بلوچستان ارسال شد

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: روز گذشته اولین محموله کمک رسانی شامل اقلام احصاء شده و وسایل گرمایشی مورد نیاز در قالب سه کامیون به مناطق سیل زده ارسال شد.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ مهدی صادق‌پوربا اشاره به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای کمک به مردم مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اظهار کرد: سازمان بسیج سازندگی استان براساس ماموریتی که دارد کالا و اقلام ضروری و کمک‌های نقدی مردم را از سطح پایگاه‌ها و مساجد استان جمع‌آوری کرده و برای مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال می‌کند.

وی افزود: روز گذشته اولین محموله کمک رسانی شامل اقلام احصاء شده و وسایل گرمایشی مورد نیاز در قالب سه کامیون به مناطق سیل زده ارسال شد که امشب به دست این عزیزان خواهد رسید.  

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین بیان کرد: کمک‌های ارسالی شامل دو هزار پتو، موکت و پلاستیک به تعداد بالا، فرش ۵۰ تخته، ۵۰۰ دستگاه بخاری نفتی و ۵۰۰ دستگاه بخاری برقی به منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.

وی عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود در استان سیستان و بلوچستان و برودت هوا، همچنان جمع آوری اقلام ضروری و گرمایشی برای کمک به هموطنان سیل زده ادامه دارد.

صادق پور تصریح کرد: اقلامی همچون آب معدنی، پتو، چادر، لباس گرم و وسایل گرمایشی از جمله موارد مورد نیاز مردم مناطق سیل‌زده است.

وی در ادامه گفت: تاکنون درخواستی مبنی بر اعزام گروه جهادی به مناطق سیل زده صورت نگرفته اما به محض اعلام نیاز گروه‌های جهادی اعزام می‌شوند.

این مقام مسئول بیان کرد: با هماهنگی انجام شده کد دستوری#۸۸۰*جهت پرداخت کمک‌های نقدی افراد خیر از طریق تلفن همراه معرفی شده است.

وی در پایان گفت: همچنین افراد خیر و نیکوکار استان جهت مشارکت در کمک رسانی به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۵۱۵۱۸۱۸۰۸۶۰۱۱ و شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۲۱۴۴۸۵۲۰۹ و یا به شماره شبا IR030150000005151818086011  بانک سپه به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج واریز کنند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها