امام جمعه قزوین:
شناسه خبر :۱۱۳۸۴

میوه و شجره طیبه انقلاب اسلامی، فعالیت‌های جهادی سپاه است

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین  در اجلاس عمومی مجمع جهادگران استان قزوین که با حضور جمعی از جهادگران در سپاه ناحیه امام حسن (ع) قزوین برگزار شد، اظهار کرد: یقین داریم که تمام فشارهای روحی و روانی در این روزها به مومنان و سپاهیان وارد می‌شود، خداوند جبران خواهد کرد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین، آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین  در اجلاس عمومی مجمع جهادگران استان قزوین که با حضور جمعی از جهادگران در سپاه ناحیه امام حسن (ع) قزوین برگزار شد، اظهار کرد: یقین داریم که تمام فشارهای روحی و روانی در این روزها به مومنان و سپاهیان وارد می‌شود، خداوند جبران خواهد کرد.

وی افزود: دشمن خود به قدرت سردار سلیمانی اذعان دارد و برخی از رسانه‌های جهان بر این باور بودند که اگر ایران ۸۰ ژنرال آمریکایی را بکشد، جایگزین سردارسلیمانی نمی‌شود و عظمت این سردار به دلیل کار برای رضایت خدا و خدمت بوده است.

آیت‌الله عابدینی با اشاره به تشییع پرشکوه شهید سردار سلیمانی در کشور ادامه داد: در هر نقطه از کشور از جمله در تهران و کرمان شاهد حضور گسترده مردم برای استقبال از شهید بودیم و این به معنای پاسخ خداوند به فعالیت‌های جهادی جهادگرانی همچون سردار سلیمانی است‌.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین بیان کرد: خداوند در آیه ۱۰۲ سوره آل‌عمران بیان کرد که حق تقوا را رعایت کنید و در سوره انفال نیز بیان می‌کند که « مومن کسی است که وقتی نام خدا را می‌شنود دلش می لرزد و ایمانش زیاد می‌شود》؛ با استناد به این آیات می‌توان دریافت که جهاد در راه خدا ارزشمند است.

وی اضافه کرد: میوه و شجره طیبه انقلاب  اسلامی، فعالیت‌های جهادی است و رزمندگان دوران دفاع مقدس نیز با فعالیت‌‌های جهادی در شکل‌گیری انقلاب نقش‌آفرینی کردند.

آیت‌الله عابدینی با اشاره به اینکه نیت، اخلاص و رفتار شهید سردار سلیمانی برگرفته از آیه ۷۵ نساء بود، گفت: در مقاومت اسلامی فعالیت جهادی پیش رفته است و اگر چنین نبود در حال حاضر عراق سوریه و یمنی باقی نمانده بود.

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: اگر فعالیت جهادی سپاه نبود فاجعه سیل سال گذشته دوچندان می‌شد.

وی تصریح کرد: شما بسیجیان در دفاع مقدس یک مکتب دفاع از دین و کشور را ایجاد کردید و فعالیت‌های بسیجی و جهادی زمینه‌ای برای مقاومت در مناطق مختلف شد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها