مسئول سازمان بسیج سازندگی قزوین:
شناسه خبر :۱۰۴۲۴

۳۳۰۰ شهروند قزوینی از تسهیلات اقتصاد مقاومتی بهره‌مند شدند

۳۳۰۰ شهروند قزوینی از سال ۹۲ تاکنون از تسهیلات ارزان قیمت حوزه اقتصاد مقاومتی بهره‌مند شده‌اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی قزوین، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر (عج) قزوین ظهار داشت: در این مدت بیش از ۴۹۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب اقتصاد مقاومتی به متقاضیان تولید و اشتغال در استان قزوین پرداخت شده است.

سرهنگ پاسدار مهدی صادق پور با بیان اینکه تسهیلات یاد شده که بیشتر در زمینه اشتغالزایی روستایی و در حوزه صنایع تبدیلی است از طریق بانک مهر اقتصاد پرداخت می‌شود،گفت: متقاضیان دریافت وام می‌توانند طرح‌های خود را از طریق پایگاه‌های مقاومت در محلات به بسیج سازندگی استان ارسال کنند.

وی همچنین گفت: مشاغلی از قبیل زنبورداری، پرورش دام و طیور، آبزیان، ماکیان، خشک کردن میوه و همچنین صنایع دستی از عمده مشاغلی هستند که می‌توانند تسهیلات دریافت کنند.

این مسئول در خصوص اشتغالزایی در حوزه زنبورداری نیز تصریح کرد: سال جاری در مناطق محروم طارم سفلی ۱۷ نفر به واسطه زنبورداری توانستند مشغول به کار شده و تولیدات قابل توجهی نیز داشته باشند.

صادق پور خاطرنشان کرد: رونق تولید و ایجاد اشتغالزایی در مناطق محروم استان از اولویت‌های مهم سپاه قزوین است که در راستای تحقق شعار سال انجام می‌شود.

 

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  ۳۳۰۰ شهروند قزوینی از تسهیلات اقتصاد مقاومتی بهره‌مند شدند | قزوین

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 6200154495e2e16706c04f7.33108295 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).