چهارشنبه 1401/02/21 - 10:17
سجاد میرباقری
استان قزوین
شیفت کارگری ایثار

شیفت ایثار کارگران در واحدتولیدی آپادانا سرام برگزار شد

سرهنگ غلامرضا مهرعلیا، فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) بوئین زهرادر مراسم شیف ایثار کارگران شرکت واحدتولیدی آپادانا سرام ضمن گرامیداشت هفته بسیج سازندگی گفت: با توجه به اینکه اکنون در جنگ اقتصادی قرار داریم، در واقع مراکز تولیدی و صنعتی خط مقدم و سنگر مقابله با تهاجم دشمن هستند و کارگران در حکم همان رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند.

سرهنگ غلامرضا مهرعلیا همچنین افزود:کارگران عضو بسیج در کارخانه‌ها علاوه بر وظایف معمولی و محوله خود در اوقات فراغت بدون چشم‌داشت اضافه کاری و یا دستمزد در مراکز تولیدی خود، خدماتی انجام می‌دهند که در جهت تقویت تولید و کمک به کارخانه و رونق تولید خواهد بود.

 
فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) بوئین زهراعنوان کرد:با وجود اینکه کارگران از اقشار آسیب‌پذیر هستند و هجمه زیادی به تولید و کارگری در جنگ اقتصادی وارد می‌شود؛ این کارگران بسیجی   دل در گرو انقلاب دارند و در شیفت ایثار اقدام به کار و تولید و کمک به اقتصاد کشور می‌کنند تا روحیه ایثارگری در کارخانه که به عنوان سنگر تولید در جنگ اقتصادی قلمداد می‌شود، احیا شوند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.