چهارشنبه 1400/02/22 - 14:53 ghazvin-admin
سر پرست دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه جنوب و غرب استان قزوین

پخت و توزیع غذای نذری توسط دانشگاه آزاد اسلامی

شعبان نژاد گفت:به مناسبت عید سعید فطر و در راستای اجرای طرح کمک مومنانه، دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه جنوب و غرب استان قزوین با همکاری بسیج دانشجویی استان قزوین اقدام به پخت و توزیع غذای نذری کردند.

به گزارش روابط عمومی؛دکتر رضا شعبان نژاد، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه جنوب و غرب استان قزوین گفت: در این طرح خداپسندانه که با همکاری و مشارکت بسیج دانشجویی استان قزوین صورت گرفت، مقرر گردید همزمان با پایان ماه مبارک رمضان و به مناسبت عید سعید فطر و با رعایت کامل نکات بهداشتی، غذایی طبخ شده تا در بین نیازمندان توزیع شود.

وی افزود: در این طرح در مجموع 3400 پرس غذا در سطح استان قزوین تهیه شد و با توجه به این که لازم بود این مقدار غذا در آشپزخانه‌های مختلف طبخ شود، پخت یک هزار و دویست پرس از آن را دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان و 1200 پرس دانشگاه آزاد بویین زهرا و 1000 پرس مرکز شال برعهده گرفت که با همکاری بسیج دانشجویی، بین نیازمندانی که از قبل شناسایی شده بودند در حال توزیع است.

شعبان نژاد اظهار داشت: این اقدام با هدف کمک مومنانه در این شرایط سخت اقتصادی و بیماری کرونا، ارزش‌های انسانی را نشان داده و امید را در انسان‌ها و به خصوص نیازمندان ایجاد کند که بدانند تنها نیستند و جامعه‌ی دانشگاهی هم در کنار آن‌ها است و حمایت خواهد کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه جنوب و غرب استان قزوین تصریح کرد: این طرح یک وفاق و همدلی بین سازمان‌های مختلف استان قزوین ایجاد می‌کند و علاوه بر این ما می‌توانیم از توانمندی‌ها و امکانات موجود در این دانشگاه که در ایام کرونا نمی‌توانیم از آن‌ها برای دانشجویان استفاده کنیم، در خدمت نهادهای متولی این امور قرار دهیم و امیدواریم خداوند متعال این را از ما قبول کنند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)