چهارشنبه 1400/02/08 - 18:08 ghazvin-admin
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج)عنوان کرد:

۸۰۰ گروه جهادی در عرصه های مختلف در استان خدمت رسانی می کنند

سردار شاهرخی با اشاره به سایر افدامات سپاه در استان ضافه کرد:خدمات سپاه در عرصه های مختلف همچنان ادامه دارد و در این راستا ۸۰۰ گروه جهادی در استان مشغول خدمت رسانی در حوزه های مختلف هستند.

به گزارش روابط عمومی؛سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در حاشیه برگزاری رزمایش کمک مومنانه و توزیع ۲ هزار بسته معیشتی به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) و هفته عقیدتی و سیاسی سپاه و بسیج بیان کرد: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای خودسازی و انجام اموری است که مورد تأکید خداوند است و بی شک کمک مومنانه در این ایام در راستای دست گیری مومنانه بی اجر نخواهد نماند.

وی گفت: با حضور حوزه های مقاومت بسیج و سپاه در مرحله اول بیس از پنج هزار بسته توزیع شد و امروز در مرحله دوم این رزمایش بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی در سراسر استان توزیع می شود و در مرحله سوم همزمان با عید سعید فطر مرحله سوم، ۲۰ هزار بسته معیشتی توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اظهار کرد: این بسته در بین جامعه هدف که توسط معتمدین محلات و پایگاه های مقاومت بسیج و مساجد شناسایی شده اند توزیع می شود.

سردار شاهرخی عنوان کرد: در سال‌جاری اهدا جهیزیه نیز در راستای رزمایش کمک مومنانه در دستور کار ماست و در حال حاضر ۵۶ هزار خانوار در سطح استان جهت دریافت کمک های مومنانه شناسایی شده اند و این کمک های مومنانه نوعی ترویج فرهنگ ایثار و نوعدوستی و انفاق است که هر روز بیش از گذشته در جامعه جریان دارد.

وی افزود: فرهنگ نوعدوستی و ایثار به گونه ای است که مردم با وجود مشکلات و تنگناهای معیشتی، نیازمندان را در دارایی های خود به اندازه وسع و توان خود شریک می کنند. این فعالیت های خداپسندانه از طریق خیرین تهیه شده و از سوی سپاه و بسیج استان اجرا می شود.

سردار شاهرخی با اشاره به طرح شهید سلیمانی خاطرنشان کرد: طرح شهید سلیمانی کاری مشترک با کادر درمان کشور بود و در استان نیز اجرا شد و برکات و نتایج بسیار خوبی داشت اما متاسفانه در شروع سال جدید رعایت نشده و زحمات تیم های این طرح بزرگ نادیده گرفته شد اما با برنامه ریزی با کادر درمان و سایر مسوولان استان صورت گرفته در آینده شاهد کاهش این وضعیت سخت کرونایی باشیم.

وی با اشاره به سایر اقدامات سپاه در استان اضافه کرد: علاوه بر حمایت از نیازمندان، اقدامات گسترده ای در عرصه های مختلف شامل اجرای طرح شهید سلیمانی، اقدامات بیش از ۸۰۰ گروه جهادی در مناطق محروم استان، آزادی زندانیان و دیگر عرصه ها می باشد.