چهارشنبه 1400/01/11 - 14:06 ghazvin-admin
مسئول گروه جهادی شکوفه سیب دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین

بهره مندی۵۰۰ زندانی از خدمات رایگان داندان پزشکی گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین

موحد گفت:گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین به بیش از ۵۰۰ نفر از مددجویان زندان های استان قزوین خدمات داندان پزشکی رایگان ارائه کردند.

به گزارش راوبط عمومی؛ موحد مسئول گروه جهادی شکوفه سیب بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین  بیان کرد: گروه جهادی شکوفه سیب با همکاری گروه جهادی خادم المهدی(عج) از دندانپزشکان مجرب با حضور ده روزه در زندان‌های استان همراه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به بیش از ۵۰۰ نفر از مددجویان زندان‌های این استان خدمات دندانپزشکی ارائه کردند.

موحد افزود: معاینه، کشیدن دندان، عصب کشی و ترمیم دندان از خدمات رایگان دندانپزشکان به زندانیان، زندان مرکزی قزوین است.

مسوول گروه جهادی شکوفه سیب گفت: این گروه کار معاینه و خدمات دندانپزشکی مددجویان زندان مرکزی قزوین را از قبل از عید آغاز کرده است و با وقفه ای کوتاه در عید نوروز از سرگرفته است که در مجموع بیش از ۵۰۰ نفر از مددجویان زندان مرکزی قزوین معاینه و بیش از ۴۰۰ نفر از مددجویان که نیاز به ترمیم، عصب کشی، کشیدن دندان را داشتند به صورت رایگان خدمات دندانپزشکی را دریافت کردند.

وی افزود: این گروه جهادی با حضور ۴۰ نفر از پزشکان ومتخصصان دندانپزشکی یک متخصص پوست و یک متخصص زنان به مدت ده روز در زندان مرکزی قزوین خدمات پزشکی ارائه کردند.

گفتنی است در آخرین روز از خدمات رسانی این گروه های جهادی، حجت الاسلام قدرتی رییس کل دادگستری استان قزوین،سرهنگ حسینیانی مسئول سازمان بسیج سازندگی و محرومیت زدایی، دکتر فاطمه محمد بیگی دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، سرهنگ کاظمی مسوول بسیج دانشجویی استان، محمد قاسمی دادستان کل استان قزوین، علی فولیان معاون دادستان استان قزوین از نزدیک در جریان فعالیت این گروه های جهادی فرار گرفتند.