یکشنبه 1399/12/24 - 13:09 ghazvin-admin
تودیع و معارفه ریاست سازمان بسیج سازندگی استان

سرهنگ صادق پور تودیع و سرهنگ حسینیان معارفه شد.

آیین تودیع و معارفه مسئول بسیج سازندگی سپاه استان صبح امروز با حضور جانشین فرماندهی سپاه صاحب الامر عج و مسئولین اقشاری سپاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی،صبح امروز آیین تودیع سرهنگ صادق پور مسئول بسیج سازندگی و معارفه سرهنگ حسینیان به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان قزوین با حضور جانشین فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) و معاونین اقشاری سپاه استان در سالن جلسات شهید پرویز برگزار شد.

سرهنگ برزگر جانشین فرماندهی سپاه استان گفت: بسیج سازندگی چهار شاخصه دارد که همواره باید مورد توجه مسئولین آن قرار گیرد و آن هم عشق ، ایمان ، بصیرت ، و همت است تا بسیج سازندگی را به اهداف تعریف شده آن برساند.

وی افزود: برای موفقیت در ماموریتهای بسیج سازندگی باید روحیه جهادی و انقلابی داشت و نیت خالص برای خدمت به مردم اصل تداوم مسیر انقلاب است.

جانشین فرماندهی سپاه استان اظهار داشت: بسیج سازندگی حلقه وصل مردم نیازمند و دستگاه های دولتی و سپاه گردیده است و در ماموریتهای محوله کارنامه درخشانی دارد و در ادامه مسیر هم باید سرعت و دقت و کم کردن مشکلات مردم محروم همواره معیار قرار گیرد.

سرهنگ برزگر عنوان داشت: چتر فعالیت بسیج سازندگی بسیار وسیع و گسترده است و عمده فعالیت آن محرومیت زدایی از مناطق محروم است.

در پایان از زحمات سرهنگ صادقپور با اهداء لوح تکریم بعمل آمد و حکم مسئولیت سرهنگ امیرعلی حسینیان به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قزوین به وی اعطا گردید.