دوشنبه 1399/08/19 - 10:07 ghazvin-admin

سومین مرحله رزمایش بزرگ نهضت کمک مومنانه استان قزوین برگزار شد.

دبیر قرارگاه نهضت کمک مومنانه استان قزوین گفت:
مرحله جدید رزمایش نهضت کمک مومنانه با اهدای ٣٠٠ سری جهیزیه دوشنبه ١٢ آبان ماه اجرا شد.

سرهنگ مهدی صادق پور مسئول بسیج سازندگی استان قزوین و دبیر قرارگاه نهضت کمک مومنانه استان با اشاره به اجرای رزمایش مومنانه در چندین مرحله در استان قزوین بیان کرد:
در لبیک به منویات مقام معظم رهبری، سپاه و بسیج وارد میدان عمل شده و هفت مرحله رزمایش کمک مومنانه در استان به اجرا در آمده است.

وی گفت: مرحله جدید نهضت رزمایش کمک مومنانه با اهدای ٣٠٠ سری جهیزیه امروز دوشنبه ١٢ آبان ماه اجرا شد که با احتساب این رزمایش، هشت مرحله رزمایش در قالب نهضت کمک مومنانه از سوی سپاه استان قزوین اجرا شده است.

مسوول بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین عنوان کرد: در این مرحله از رزمایش که با کمک سپاه نواحی استان قزوین، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و خیرین صورت گرفته، ٩ قلم از کالاهای اساسی شروع یک زندگی که جمعأ به مبلغ ۴٠ میلیارد ریال می باشد، به زوج های جوان استان اهدا خواهد شد.

این مسوول با اشاره به ارزش مالی هر سری جهیزیه اضافه کرد: هر سری جهیزیه با قیمت تعاونی ۱۳۰ میلیون ریال تهیه شده و قیمت بازار هر سری جهیزیه ۴۰۰ میلیون ریال می باشد.

گفتنی است هشتمین مرحله از نهضت رزمایش کمک مومنانه، همزمان با اعیاد فرخنده ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) برگزار شد.