دوشنبه 1399/04/23 - 11:15 ghazvin-admin

فرهنگ و حجاب اولویت جهادی ها

معاون گروه جهادی شهید حجت اسدی قزوین گفت: کانون عفاف و حجاب برای رفع مشکلات فرهنگی جامعه راه اندازی شد.

به گزارش ‍‍‍بایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین  مرضیه بابایی معاون گروه جهادی شهید حجت اسدی   به مناسبت روز عفاف و حجاب، بیان کرد: این گروه جهادی با راه اندازی کانون عفاف و حجاب سعی می کند که با رفع مشکلات فرهنگی، قدمی در راه حجاب فاطمی بردارد.

وی همچنین افزود: اعضای گروه در کانون مذکور به فعالیت هایی از قبیل، برگزاری جشن های تکلیف برای کودکان و نوجوانان مناطق محروم با میانگین سنی ۹ تا ۱۲ سال، کارگاه های آموزشی برای بانوان منطقه با محوریت فرهنگ عفاف و حجاب در خانواده و جامعه می پردازد.

بابایی اظهار کرد: با راه اندازی این کانون، یکی از مشکلات فرهنگی جامعه که عفاف و حجاب می باشد، با برگزاری کارگاه های آموزشی برای خانواده های مناطق محروم کمتر می شود.

وی اذعان کرد: برای تشویق کودکان و نوجوانان مناطق هدف به نماز خواندن، داشتن ظاهری آراسته و محجبه، بسته های جانماز و چادر برای دختران و جانماز برای پسران تهیه و به آنها هدیه می دهیم.

این فعال جهادی در پایان عنوان کرد: این گروه در دو بخش پزشکی و عفاف و حجاب فعالیت می کند که در تلاش است هر دو بخش را به نحوی شایسته برای مردم مناطق محروم اجرا کند.