دوشنبه 1399/04/16 - 12:03 ghazvin-admin
مسئول بسیج سازندگی و محرومیت زدایی استان قزوین:

آمادگی کامل برای راه اندازی مجدد کارگاه های تولید ماسک/کمک مومنانه ادامه دارد

صادق پور گفت: اگر به ما اعلام شود که با کمبود ماسک مواجهیم و یا اگر قیمت ماسک در بازار افزوده شده باشد کارگاه های ما این آمادگی را دارند که بار دیگر فعالیت خود را آغاز کنند.

به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج سازندگی سرهنگ مهدی صادق پور مسئول بسیج سازندگی و محرومیت زدایی استان قزوین در پیرامون فعالیت های این قشر از بسیج در حوزه سلامت و مقابله با ویروس کرونا اذعان کرد: پیش از این و با شیوع بیماری کرونا بسیج و سپاه با همکاری مردم و بسیجیان که همواره پای کار هستند با فعال نمودن کارگاه های تولید ماسک به ارائه خدمت پرداختند.

 

وی ادامه داد: هم اکنون هم اگر به ما اعلام شود که با کمبود ماسک مواجهیم و یا اگر قیمت ماسک در بازار افزوده شده باشد کارگاه های ما این آمادگی را دارند که بار دیگر فعالیت خود را آغاز کنند.

 

صادق پور یادآور شد: در حال حاضر پایگاه ها ما ذخیره ای از ماسک های تولیدی دارند و همراه بسته های معیشتی و بهداشتی به مردم اهدا می شود که در صورت اتمام این مقادر نیز امکان دوخت و تولید مجدد برای ما فراهم است.

 

این مسئول با اشاره به این موضوع که اهم اقدامات بسیج سازندگی و حرومیت زدایی استاد در حال حاضر ادامه طرح کمک های مومنانه می باشد، بیان کرد: طرح کمک مومنانه از عید قربان تا غدیر در سه مرحله تدارک دیده شده است تا انشا الله بسته های معیشتی و بهداشتی به دست نیازمندان برسد و مرحله دیگر این طرح هم از ماه محرم تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

 

مسئول بسیج سازندگی و محرومیت زدایی استان قزوین در خاتمه گفت: مقدار بسته های کمک معیشتی با توجه به همکاری و کمک مردم و خیرین متفاوت خواهد بود و امیدواریم که مردم عزیزمان همچنان پای کار باشند تا مشکلات افراد جامعه هرچه زودتر رفع گردد.