سه شنبه, 03/27/1399 - 13:30 ghazvin-admin
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) بخش طارم سفلی

آستین همت بسیجیان بالاست/رزمایش کمک مومنانه در طارم سفلی ادامه دارد

محمدی پور گفت: مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه با توجه به نیاز برخی خانواده های روستایی از سوی این حوزه با تهیه و توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی بزودی انجام می شود.

رزمایش کمک مؤمنانه، نماد همدلی مردمی است که در مقابله با سختی‌ها، جوانمردانه پای کار آمده اند و گویا خلق صحنه های ماندگار همدلی، جزیی از فرهنگ مردم این سرزمین است.

کمک مؤمنانه، از پرداخت اجاره خانه در شهرستان البرز تا ساخت سقف خانه محرومین در دهستان های قزوین

خوان بخشندگی با رزمایش کمک مؤمنانه در سراسر ایران گسترده شد و مردم همپای گروه های جهادگر بسیجی، آنچه را داشتند بخشیدند تا التیام بخش درد زنان و مردانی باشند که ویروسی مهلک بر دردهایشان تاخته بود.

در همین راستا یاسر محمدی پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) بخش طارم سفلی با اشاره به اقدامات این حوزه در بحث رزمایش کمک مومنانه بیان کرد: از سیزده اسفند ماه همزمان با سراسر استان، اقدامات حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) بخش طارم سفلی مبنی بر گندزدایی روستاها آغاز شد.

وی گفت: این اقدامات با حضور گروههای جهادی انجام شد و بسته های بهداشتی شامل محلول ضدعفونی، ماسک و ژل که توسط خیرین تهیه شده بود، توسط بسیجیان توزیع شد.

محمدی پور اظهار کرد: در منطقه طارم کارگاهی با تولید پنج هزار ماسک در طول یک ماه راه اندازی شد و سی و یک روستا با حضور بسیجیان گندزدایی شد و به تناسب میزان جمعیت، در برخی روستاها تا سه مرحله گندزدایی انجام شد که برای این امر سه گروه جهادگر بسیجی با ۴۵ نفر سازماندهی شدند.

وی با اشاره به اقدامات حوزه مقاومت بسیج بخش طارم افزود: در بحث رزمایش با فرامین مقام معظم رهبری و همزمان با سراسر استان، حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) بخش طارم سفلی نیز در مرحله اول رزمایش ۳۵۰ بسته معیشتی را با شناسایی ۱۴۰۰ نیازمند و به تناسب، در روستاها توزیع کرد.

محمدی پور اضافه کرد: در مرحله دوم رزمایش همزمان با سراسر استان ۴۵۰ بسته معیشتی و در مرحله سوم رزمایش، ۶۰۹ بسته‌ معیشتی در روز عید فطر توسط جهادگران بسیجی بین جامعه هدف روستایی توزیع شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) بخش طارم سفلی با اشاره به مرحله چهارم رزمایش از سوی این حوزه گفت: مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه با توجه به نیاز برخی خانواده های روستایی از سوی این حوزه با تهیه و توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی بزودی انجام می شود.

روایت کمک مؤمنانه همچنان ادامه دارد و انسان هایی با عیار اخلاص، آستین های مدد را بالا زده اند.