دوشنبه 1401/02/26 - 12:40
سجاد میرباقری

17 اردیبهشت 1379 یادآور یکی از تدابیر تاریخی، آینده‌نگری و دوراندیشانه امام خامنه ای(مدظله العالی) بوده که بر تارک آن نام بسیج و بسیج سازندگی درخشنده و الهام‌بخش است.
تشکیل سازمان بسیج سازندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه‌های الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی است که به‌عنوان نماد حرکت جهادی و محرومیت زدایی و خدمت به مردم در مقاطع حساس و مهم کشور است.
بحمدالله بسیج سازندگی در دوران خدمت خود توانسته با فرهنگ و تفکر بسیجی و عمل به منویات فرماندهی معظم کل قوا در جهت تحقق آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی همچون محرومیت زدایی و کمک به مستضعفین گام ‌های بزرگ و پر افتخاری را بردارد.
بدین وسیله ضمن تبریک فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج سازندگی ، به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی(حفظه الله) ، به پاسداشت مجاهدت ها و خدمات جهادگران بسیجی در طول هفته جاری که "رزمایش جهادگران فاطمی" در سراسر کشور برگزار میشود ، خدمت این عزیزان جهادگر خدا قوت و تقدیر و تشکر بعمل می آید.

📍حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک
📍سرهنگ پاسدار مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.