فرمانده سپاه ناحیه ملایر از احداث و تحویل ۱۷ واحد مسکونی مددجویان ملایر به‌همت گروه‌های جهادی خبر داد.
مدیرفنی و عمرانی بسیج سازندگی همدان گفت: در حوزه محرومیت زدایی بیش از هزار پروژه در دست داریم که تاکنون ۸۵۰ پروژه نهایی شده و مابقی پروژه ها را در هفته بسیج افتتاح خواهیم کرد.
صابر نقیبی، جوان بسیجی تویسرکانی می‌گوید «از آن جا که گردوی تویسرکان، نیاز به اصلاح داشت رشته دانشگاهی‌ام را علوم باغبانی ـ فیزیولوژی و اصلاح درختان میوه انتخاب کردم تا در حوزه اقتصاد مقاومتی ورود کنم، به لطف خدا موفقیت‌های خوبی هم به دست آورده‌ام».
نخستین نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله بسیج به مناسبت ۴۰ سالگی این نهاد انقلابی در کشور افتتاح شد.
رئیس مجمع عالی بسیج استان قم، لازمه حراست از انقلاب اسلامی و آرمان ها و دستاوردهای آن را التزام عملی به ولایت فقیه دانست.
رئیس مجمع عالی جهادگران کشور بر لزوم اطلاع رسانی فعالیت های جهادی صورت گرفته در کشور در قالبی هنرمندانه و جذاب شد.
رئیس مجمع جهادگران استان قم گفت: بهره گیری از ظرفیت گروه های جهادی، لازمه محرومیت زدایی در کشور است.
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: توانمندسازی و سازماندهی گروه‌های جهادی، کمک به دولت در انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی و کمک به اقتصاد مقاومتی مأموریت و رسالت بسیج سازندگی است.
لایحه بودجه سال آینده کل کشور به بانک مرکزی اجازه داده از طریق بانک های عامل نسبت به پرداخت تسهیلات به تعداد یکصد هزار نفر برای ایجاد نیروگاه‌خورشیدی پنج کیلوواتی در روستاها و حاشیه شهرها و مناطق محروم به ازای هر نفر پانصد میلیون ریال ( ٥٠٠.٠٠٠.٠٠٠ ریال ) اقدام کند.
سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا با حضور در صحن علنی شورای شهر گرگان گفت :در یک حکومت اسلامی پایه و اساس نوکری مردم اند و من چندین بار به دوستان مدیریت شهری چه فردی و چه گروهی گفتم کار ها را کوچک نشمارید چون مردم اینها را می بینند و خدمات شما را لمس می کنند
در هفته مقدس بسیج در روز ۵ آذر سازمان بسیج سازندگی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان در اقدامی خیرخواهانه با اهدائ ۱۰۰ سری جهیزیه کامل زوج های گلستانی را به خانه بخت فرستادند.
سرهنگ پاسدار ضیایی؛فرمانده سپاه آق قلا و عرب احمدی مدیرجهاد کشاورزی شهرستان از تجهیز کارگاه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه واقع در روستای دوگونچی و پیمانکاری پروژه احداث و زهکشی اراضی زراعی مناطق سیل زده آق قلا بازدید کردند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از ساخت ۸۹۱ واحد مسکن مددجویی توسط سپاه خبر داد و گفت: ۷۹۱ واحد از این خانه‌ها برای مددجویان کمیته‌ امداد و بهزیستی گیلان و مابقی متعلق به سیل‌زدگان گلستانی است.
با توجه به نام گذاری سال جاری به اسم رونق تولید می توان از مصلاهای برگزاری نماز جمعه شهرستان ها حداکثر استفاده را جهت افزایش تولیدات داخلی و اشتغال زایی استفاده کرد.
مسوول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب از اشتغالزایی برای ۲۲ نفر با اجرای طرح تحول محلات در این شهرستان خبر داد.
مسئول زیرساخت و عمران قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالحسین(ع) همدان از اجرای ۶۳ پروژه عمرانی به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در استان همدان خبر داد.
معاون قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه همدان، گفت: در دهستان مهربان اولیا، روستای اکنلو مورد هدف است که در بخش اشتغال مطالعات و انتظارات انجام شده است و دو رسته انتخاب شده که یکی رسته انگور و دیگری نژاد گوسفند مهربان است.
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: راه حل نجات کشور توسعه تفکر جهادگری و مدیریت جهادی بین عموم مردم و مسئولان است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان کبودراهنگ از فعالیت ۳ هزار نفر از بسیجیان این شهرستان در گروه های جهادی خبر داد.

صفحات

تازه ها