قسمت چهارم مستندحضور جهادگران در مناطق سیل زده پخش شده از شبکه ۲ سیما در کانال اطلاع رسانی بله جهادگران بسیج سازندگی قرار گرفت .برای مشاهده این قسمت به کانال جهادگران بسیج سازندگی تهران بزرگ مراجعه نمائید.https://ble.im/jahadgaranetehran
گروه مستند روایت فتح در راستای اهداف خود مبنی بر عمومی سازی گفتمان جهادی مبتنی بر تولید فیلم مستند با محوریت اندیشه، خلاقیت، تجربه و نیز تشویق مستندسازان گروه های جهادی، تصمیم به جذب طرح مستند و سرمایه گذاری تا پایان مسیر تولید نموده است.
رهبر معظم انقلاب در پیامی خطاب به جوانان جهادگر تاکید کردند: شعار «خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت» را همگانی کنید.مقام معظم رهبری، پنج‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۸ جمعی از نمایندگان گروه‌های جهادی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار بر «پیشرفت بدون حد در اندیشه و کار جهادی»، «لزوم تبدیل حرکت‌های جهادی به گفتمان عمومی» و «لزوم ثبات قدم در صراط مستقیم» تأکید کردند.
جانشین سپاه چناران از برگزاری اردوی جهادی در عرصه های بهداشتی، عمرانی و فرهنگی در روستای موچنان خبر داد.
خادمان معنوی امام رضا(ع) نذری برای دهه امامت و ولایت کرده‌اند؛ آنها شادمانی و خنده را ولو برای کوتاه مدت بر لبان کودکان مناطق و روستاهای محروم خراسان رضوی می‌نشانند.
گروهی از جوانان شهر مشهد که هنوز باور دارند باید از یکدیگر دستگیری کرد و در کنار هم بود، این روزها فعالیتی جهادی، مخلصانه، ابتکاری و البته زیبا را در کنار یکدیگر رقم زده‌اند.
اردوی جهادی بسیج جامعه پزشکی شهرستان درگز در قالب طرح‌های مختلف به ارائه خدمات و ویزیت رایگان در مناطق محروم این شهرستان می‌پردازد.
مدیر دوره ای قرارگاه خدمت رسانی بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی در استان گلستان گفت: با توجه به گستردگی و حجم بالای کار در مناطق سیلزده گنبدکاووس اعضای سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) در سه نقطه آن شهرستان به صورت سه پایگاه مستقر شده است.
کارآفرین نمونه اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی از محل پرورش زنبور و تولید عسل به گفته خودش اینک می‌تواند روی درآمد ۱۰۰ میلیونی در سال به صورت حداقلی حساب کند.
چه‌های مهدی آباد مشهد یا همان منطقه معروف به کوره‌های آجرپزی مشهد در آستانه عید غدیر با حضور بچه‌های جهادی از ته دل خندیدند.
در راستای دیدار اخیر مقام معظم رهبری با جمعی از جهادگران و بعد از آن ارائه پیام مهمی به گروه های جهادی ، جمعی از گروه های جهادی استان با حضرت آیت الله حسینی امام جمعه محترم شهر یاسوج دیدار کردند.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌های موجود منابع مالی، بخشی از خمس و زکات موجود آن منطقه، به گروه‌های جهادی حاضر در منطقه اختصاص می‌یابد.
احسان سالاری مسئول بسیج سازندگی رابر در خصوص آخرین جزئیات فعالیت جهادگران بسیجی شهرستان در مناطق سیل‎زده کشور گفت: شهرستان حمیدیه جهت ساخت و نیز تعمیرات منازل به استان کرمان واگذار گردیده است و سهمیه شهرستان رابرجهت ساخت و تکمیل ۳ باب منزل با همکاری شهرستان های ارزوئیه ، بافت و رفسنجان و۹ واحد مسکونی جهت تعمیرات و بهسازی است.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: بسیج سازندگی ضمن فعالیت در عرصه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی، درهدایت و پشتیبانی از حرکت عظیم اردوهای جهادی در مناطق روستایی و محروم نقش آفرین بوده است.
فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت: تلاش مثال‌زدنی خبرنگاران در پوشش اخبار سیل اخیر شهرستان قابل‌تقدیر است.

صفحات

تازه ها