گفت‌وگوی «وطن امروز» با دکتر محمد زهرایی، رئیس سازمان بسیج سازندگی درباره جزئیات خدمات گروه‌های جهادی در سیل اخیر
جهاد بسیجیان در روستاهای سیل زده اروندکنار
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان گفت: از زمان وقوع سیل تا به حال، سیل مهربانی مردم شهرستان زرند، همچنان ادامه دارد.
با اقامه نماز از سوی آیت الله موسوی جزایری؛ پیکر دو تن از جهادگران بسیجی استان خوزستان صبح امروز در مزار شهدای اهواز به خاک سپرده شد.
۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث ۵۵۰ واحد صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی مصوب شده است که پس از بررسی و تایید پروژه ها پرداخت آن از امسال آغاز می شود.
به همت کارگروه تبلیغ جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان ملایر گروهی جهادی متشکل از ۱۶ نفر از طلاب و روحانیان عازم پلدختر شدند.
با حضور دبیر قرارگاه محرومیت زدایی کل سپاه، پروژه آبرسانی به مزارع روستای ملک آباد شهرستان ملکشاهی افتتاح شد.
به همت سازمان بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام آئین اهدا ۱۷۵ سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری به نو عروسان ایلامی در محل مجموعه لاله برگزار گردید .
روز گذشته دو تن از نیروهای جوان بسیجی که در عرصه ی امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان فعالیت داشتند بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند که رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور پیام تسلیتی صادر نمودند.
روز گذشته دو تن از نیروهای جوان بسیجی که در عرصه ی امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان فعالیت داشتند بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از حضور ۲۰۰ نفر از پرسنل سپاه استان در مناطق سیل زده خوزستان خبر داد.
مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: امسال با عنایت مقام معظم رهبری ۲۰۰ میلیون دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی ، به اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری کشور اختصاص یافت
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی گفت: با هماهنگی معاون بهبود تولیدات گیاهی استان گلستان، کشاورزان کردکوی می‌توانند برای استفاده از سم‌پاشی مزارع علیه بیماری‌های قارچی توسط پهپادهای سم‌پاش ثبت‌نام کنند.
کلاس آموزش گلیم بافی برای خواهران بسیجی در پایگاه "حضرت کریمه (س) "شهرستان کوهبنان برگزار می شود.
فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه گفت: طلاق زیبنده‌ی نظام اسلامی نیست، این موضوع یکی از نگرانی‌های ما است و به همین منظور سپاه در این زمینه وارد شده است
دومین محموله کمک های مردمی سراب، به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.
مسوول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب از اعزام ۱۰ گروه جهادی به مناطق سیل‌زده خبر داد.
مسوول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب از اعزام ۱۰ گروه جهادی به مناطق سیل‌زده خبر داد.
مسئول قرارگاه جهادی هیات مکتب الشهداء اردبیل از اعزام ۳ گروه جهادی به مناطق سیل‌زده خوزستان خبر داد.
نماینده استاندار کرمان افزود : بیمارستان صحرایی توسط سپاه ثارالله استان کرمان در اهواز راه‌اندازی شد و تاکنون خدمات بسیار خوبی در حوزه درمان مردم انجام شده است افزود: تعداد زیادی از موکب‌ها با هماهنگی ستاد عتبات عالیات استان مستقر شده و توزیع غذای گرم بین مردم را داشتیم.

صفحات

تازه ها

ر